Як працює меню через QR-код


У ресторанах, кафе, готелях великих і невеликих містах Європи, Америки, Азії вже повноцінно працюють меню через QR-код. Відвідувачу достатньо просканувати штрих-код при вході в заклад, сидячи за столиком або бувши вдома – і на екрані його смартфона з'явиться розгорнутий опис страв, коктейльна карта, сезонне меню, інші актуальні пропозиції. Всі ці дії займають менш як хвилину, а гостю не потрібно очікувати і контактувати з офіціантом.

 

Ключові «за» QR-меню

Достеменно відомо, що QR-меню для будь-якого закладу – це зручно і ефективно. Про переваги безконтактних технологій для ресторанного бізнесу заговорили ще кілька років тому, але особливо гаряче їх обговорюють у 2020-му році. Причиною тому стало бажання рестораторів убезпечити персонал і гостей, зняти зайве навантаження з офіціантів і кухарів, збільшити швидкість і якість обслуговування людей. І звичайно ж важливу роль зіграло прагнення підвищити прибутковість бізнесу.

Крім прямих функціональних переваг, меню через QR-код грає важливу роль в побудові іміджу ресторану. Люди ходять в подібні заклади не просто поїсти; вони жадають отримати яскраві враження від інтер'єру і обслуговування, а в глибині душі вони хочуть бути здивованими гастрономічними новинками в меню і креативністю персоналу. Тому за допомогою впровадження технології QR-коду, ви показуєте постійним і потенційним гостям, що ваш ресторан – це щось більше, ніж здається.

Дійсно, в сучасних реаліях безконтактне меню через QR-код ефективно працює і в фешенебельних ресторанах, і в простих фастфуд-точках. Залишилося з'ясувати, як саме працює безконтактне меню.

 

 

Робота QR-меню з точки зору гостя

Уявімо середньостатистичного відвідувача ресторану. Він хоче сісти за столик і зробити замовлення або оформити доставлення додому або в офіс. Використовуючи ваше безконтактне меню, алгоритм його дій вкрай простий:

  1. Гість відкриває додаток «Сканер» на своєму смартфоні або камеру. Навівши пристрій на QR-код на столику, банері, листівці, пості в соціальних мережах, він миттєво переходить за посиланням і бачить ваше повноцінне меню в електронному вигляді.
  2. Перед ним з'являється меню з фото, відгуками, описом інгредієнтів, цінами та іншими деталями. Людина відчуває, що отримує максимум інформації і з легкістю робить обдумане замовлення.
  3. Гостю залишається почекати, поки його страва і напої приготують, підготують до видачі або доставлення. В цей час він може оплатити замовлення відразу через Apple Pay або Google Pay або вже по готовності чи після трапези.

Саме тому використання меню через QR-код здатне посилювати якість сервісу. Ви спрощуєте процес взаємодії з відвідувачами, тим самим підвищуючи їх безпеку і швидкість обслуговування гостей.

 

Робота QR-меню з точки зору адміністрації

По інший бік екрану смартфона безконтактне меню не менш зручне і функціональне. Адміністрація і ресторатор також отримують переваги від впровадження цієї сучасної опції. Завдяки онлайн-меню з доступом через QR-код, процес прийому-видачі замовлень проходить по точному і зрозумілому алгоритму:

  1. Поки гість вивчає онлайн-меню, персонал закладу може зосередитися на інших обов'язках або обслуговувати гостей, які звикли до традиційного друкованого меню і особистого спілкування з офіціантом.
  2. Як тільки відвідувач визначився, офіціант отримує сповіщення про нове замовлення, додає його в вашу систему автоматизації, і кухня відразу ж починає приготування страв. Весь процес автоматизується і не вимагає тотальної уваги персоналу.
  3. Після завершення приготування страв і напоїв офіціант зазначає замовлення як готове, тим самим сповіщаючи гостя. Таким чином, він може забрати своє замовлення на винос особисто, очікувати доставлення додому або просто поїсти безпосередньо в вашому ресторані.

Тепер зал і кухня працюватимуть ще більш злагоджено і гармонійно. Ви знімете зайве навантаження з персоналу, дозволивши офіціантам швидше обслуговувати більшу кількість гостей за зміну, а також автоматизуєте процедуру передачі нових замовлень на кухню.

Хіба кому-небудь можуть не сподобатись нові можливості? І гості, і персонал закладу будуть в плюсі: отримувати і видавати замовлення стане набагато легше, безпечніше і зручніше!